Een head padel racket, wat is dat?

De sport padellen is steeds populairder aan het worden. Ook in Nederland spelen veel mensen deze sport. Het maakt niet uit of je jong of oud bent, er is voor iedereen iets geschikts te vinden. Ook het niveau waarop je speelt maakt niet uit. Een head padel racket is voor iedereen beschikbaar. Het maakt niet uit hoe je speelt en tegen wie, je kunt altijd met zo’n racket overweg.

Het verleden

In 1939 begon Howard HEAD met skis maken. Hij gebruikte een speciale techniek die hij door vliegtuigbouw had geleerd. Deze methode was in de Tweede Wereldoorlog ontstaan. In 1950 deed Howard HEAD activiteiten onder zijn opgerichte HEAD ski company. Er was nog geen duidelijke markt voor ski’s. In 1955 werd HEAD wereldwijd marktleider voor ski’s. In 1960 werden er verschillende overwinningen gemaakt met zijn ski’s. In het jaar 1968 kwam HEAD met het tennisdeel. In 1969 lanceerde hij zijn eerste tennisracket. Dit racket werd al snel gebruikt door de topsporters. Hij verkocht in dit jaar ook zijn bedrijf aan AMF. Zo kon hij met zijn pensioen. Er werd met het bedrijf focus gelegd op de tenniswereld maar ze maakt weinig verbeteringen. In 1995 werd Johan Eliasch directeur van HEAD Sports. Hij greep in en werkte aan gerichte productlijnen. Zo zorgde hij dat de focus van het bedrijf op de volgende drie sporten lag, namelijk wintersport, tennis en duiksport. Zo werd het bedrijf weer opnieuw naar de top gebracht.